Fogadóórák
Az iskolai fogadóóra ideje alatt az iskola összes tanárát elérhetik a kedves szülők. Az egyéni fogadóórákon előzetes egyeztetés után tájékozódhatnak gyermekeik előrehaladásáról, magaviseletéről.
Iskolai fogadóórák:
2023. november 13. 1545-1645
2024. május 6. 1545-1645
Vezetőségünk
Név | Beosztás | Végzettség | Fogadóóra |
---|---|---|---|
Bódayné Koronczai Judit | Igazgató Fizika-természetismeret tanár |
Fizika-technika szakos tanár, köznevelési szakértő, tanfelügyelő, közoktatási vezető, mesterpedagógus |
Hétfő 1000-1045 |
Bábosné Forgács Judit | Igazgatóhelyettes Tanító; 2. oszt. osztályfőnöke |
Tanító, magyar nyelv és irodalom műveltségi terület, közoktatási vezető, pedagógus II. |
Hétfő 1500-1600 |
Tanáraink
Név | Beosztás | Végzettség | Fogadóóra |
---|---|---|---|
Biró Erika | Munkaközösség vezető, német-rajz-etika tanár, tanító, pályaválasztási felelős, 6. oszt. osztályfőnöke |
Tanító, rajz szakkollégium, német-rajz-mozgóképkultúra és médiásmeret szakos tanár, pedagógus II. |
Csütörtök 1100-1145 |
Csóka Andrea | Technika-etika tanár | Technika-etika szakos tanár, népi játék és kismesterség oktató, pedagógus I. |
Szerda 1000-1045 |
Csombó Rita | Magyar nyelv és irodalom tanár, tanító; 5. oszt. osztályfőnöke |
Informatikus könyvtáros-magyar szakos tanár pedagógus I. |
Kedd 1000-1045 |
Donát Máté Bálint | Testnevelés tanár | Testnevelő-edző pedagógus I. |
Péntek 1335-1420 |
Dr. Beleznayné Herczeg Violetta | Matematika-ének tanár | matematika-ének szakos tanár, pedagógus I. |
Csütörtök 1250-1335 |
Dr. Kovácsné Papp Szilvia Anikó | Magyar nyelv és irodalom tanár | Magyar nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár, nyelv és beszédfejlesztő pedagógus pedagógus I. |
Péntek 1000-1045 |
Dr. Reindl Anett | Tanító; 1. oszt. osztályfőnöke |
Tanító, magyar műveltségterület, jogász pedagógus I. |
Hétfő 1250-1335 |
Fornai Marietta | Tanító | Tanító, rajz szakkollégium, földrajz-erkölcstan és etika szakos tanár, köznevelési szakértő, tanfelügyelő, közoktatási vezető, mesterpedagógus |
Hétfő 1200-1245
Szerda 0900-0945 |
Gálné Nagy Szimonetta | Tanító, fejlesztő pedagógus | Tanító, matematika műveltségterület, fejlesztő- és differenciáló szakpedagógus pedagógus I. |
Kedd 1000-1045 |
Hevesi Éva | Tanító |
Óvoda pedagógus | Hétfő 1000-1045 |
Kövesháziné Orbán Mariann | Angol nyelv-etika tanár; 4. oszt. osztályfőnöke |
Angol nyelv-etika szakos tanár, pedagógus II. |
Csütörtök 900-945 |
László Ágnes | Tanító, 3. oszt. osztályfőnöke |
Tanító, gyógytestnevelés, pedagógus II. |
Szerda 900-945 |
Nagyné Dömös Erika | Magyar nyelv és irodalom tanár | Magyar-orosz szakos tanár, közoktatási vezető, pedagógus II. |
Csütörtök 0900-0945 |
Reindl Anikó | Munkaközösség vezető, matematika-kémia- informatika tanár, 7. oszt. osztályfőnöke |
Matematika-kémia-informatika szakos tanár, pedagógus II. |
Csütörtök 1000-1045 |
Szilas Margit | Biológia tanár | Biológia szakos tanár, pedagógus I. |
|
Vikol István | Ének-zene tanár | Ének-zene szakos tanár | |
Weinhoffer Csaba | Történelem-földrajz tanár, 8. oszt. osztályfőnöke |
Történelem-földrajz szakos tanár, közoktatási vezető, pedagógus II. |
Hétfő 900-945 |
Technikai dolgozóink
Név | Beosztás |
---|---|
Kardos Szerafina | Gazdasági ügyintéző, iskolatitkár |
Nagy Róbertné | Pedagógiai asszisztens, iskolatitkár |
Hevesi Éva | Pedagógiai asszisztens |
Mits Krisztina | Gyógypedagógiai asszisztens |
Orosz Andrea | Takarító |
Rácz Andrea | Takarító |
Gáspár Ferenc | Karbantartó |