Tantermen kívüli digitális munkarend

Tisztelt Tanulók!
Tisztelt Szülők!
Tekintettel a 2020. március 13-án született kormányzati döntésre, március 16-tól új iskolai munkarend lép életbe. A tantermen kívüli digitális munkarend értelmében az oktatás nem az iskolában zajlik, valamennyi tanuló otthon sajátítja el a tananyagot, melyet digitális úton kap meg. A tanulók nem tartózkodhatnak az iskolában!
A hétvégén jelenik meg a szabályzó rendelet, amely alapján mihamarabb elkezdjük az új formájú oktatás tervezését, megszervezését.
Honlapunkon és facebook-oldalunkon folyamatosan tájékoztatást adunk, mindent megteszünk a sikeres tanulmányok érdekében!
Mindenkinek jó egészséget, türelmet kívánok az előttünk álló időszak embert próbáló feladataihoz és kérem együttműködésüket!

Bódayné Koronczai Judit
intézményvezető